Бюджетна авіакомпанія Air Arabia з Шарджі (ОАЕ) у жовтні збільшить кількість польотів до України до 17-ти на тиждень.

Про це повідомив генеральний директор Air Arabia Group Адель Алі з нагоди п’ятої річниці успішної роботи авіаперевізника на українськомунапрямку, пише еміратське інформагентство WAM.

"Своїм успіхом компанія Air Arabia завдячує особливим відносинам, що склалися між нею та пасажирами в Україні, а також широкому потенціалу, який пропонує авіаційний сектор країни. Ми раді повідомити, що у жовтні цього року частота польотів на українському напрямку збільшиться до 17 польотів на тиждень", - сказав генеральний директор Air Arabia Group Адель Алі.

Він додав, що цей етап має особливе значення, оскільки Air Arabia планує розширяти свою присутність в Україні та країнах СНД, пропонуючи послуги пасажирам, які прямують до ОАЕ і далі.

Нагадаємо: Air Arabia розпочала співпрацю з Україною з регулярних польотів до Києва у 2008 році. Наразі авіаперевізник пропонує сім рейсів на тиждень до чотирьох українських міст: Києва (вівторок, п’ятниця, субота, неділя), Донецька і Одеси (по п’ятницях), Харкова (по вівторках). З листопада 2013 року, згідно з інформацією на сайті авіаперевізника, польоти до Києва виконуватимуться п’ять разів на тиждень (окрім вівторка і п’ятниці), до Одеси, Донецька і Харкова – по два рази на тиждень (по вівторках і п’ятницях).

Авіакомпанія Air Arabia є першим та найбільшим лоукост-перевізником у регіоні Близького Сході та Північної Африки. Компанія пропонує рейси за 82 напрямками до країн Близького Сходу, Азії, Північної Африки і Європи. Флот Air Arabia станом на червень 2013 року становили 33 літаки Airbus A320-214 місткістю 162/168 місць економ-класу. Середній вік літаків становить 3,2 роки.